Yeni Kız
Ardıç QSFP-40GE-IR4 SFP 740-056707 QSFP + 1310nm 2 km LC 40G

Ardıç QSFP-40GE-IR4 SFP 740-056707 QSFP + 1310nm 2 km LC 40G

Kullanılabilirlik: Varolan
₺ 72.06

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

Ürün verisi

Marka Adı:
SMTE
Model Numarası:
QSFP-40GE-IR4
Condition:
New and Original

Kategorideki ürünler

satın almadan önce bilmeniz Kaliteli Mal Için bakmak haklarınızı korumak ve Çıkarları ve keyfini en iyi Sonrası Servis & Garanti lütfen satın sadece gelen " Shanghai Grandway Telekom Tech...

QR500 CATV Kablo sıkma araçları Boş ve sıyırma aracı kablo striptizci ve kablo karot aracı  şartname : QR500 Aracı QR500 kablo için uygundur. 

ücretsiz Kargo 200 adet / grup SC / APC Fiber Optik Hızlı yayın için Hızlı Konnektör FTTH CATV KELUSHI açıklama SC AP C Fiber optik hızlı bağlayıcı uygulama : CATV, Telekomünikasyon ağları...

FTTH Çözeltisi Orijinal ZTE Mini Gpon / Epon Okt C320 ZTE ZXA10 1 Ürün Açıklaması kapasite GPON kadar 32 portları Uplink arayüzleri kadar 4 GE (Optik) + 2 GE (Elektronik) veya2 10 GE (Optik) + 2 GE (Optik)+ 2 GE (Elektronik) şasi Yapılandırma (19 ") toplam 5 yuvaları evrensel hattı kartları için 2 yuvaları anahtarı ve kontrol kartları için 2 yuvaları 1 yuvası için fan modülü abone Kartı Yoğunluk GPON kart : kart başına 8 / 16 limanlar XGPON1 kart : kart başına 8 limanlar P2 Pcard : kart başına 24 / 48 limanlar  Uplink arayüzü kartı 1 10 GE optik port (Yapılandırılabilir1 GE optik port) 1 GE optik port 110 M / 100 M / 1000 M elektrik Ethernet portu ortak arabirimler 1 ortamı tespit arayüzü 1 yönetim arabirimi 1 bakım seri arabirim PON Özellikleri İTÜ ile uyumlu GPON G.984.x İTÜ ile uyumlu P2 P G.985 / G.986 XGPON1 ITUG.987.x ile uyumlu ve G.988 destek 1 : 128 x PON için optik bölünmüş oranı destek OLS (Optik Lazer Denetlemek) Max mantıksal ulaşmak : 60 km Max fiziksel ulaşmak : 20 km Max bağlantı farkı : 20 km yüksek verimli DBA : NSRDBA, SRDBA senkron Ethernet GPON Alıcıverici güç : Sınıf B + veya sınıf C + XG PON1 Alıcıverici güç : Sınıf N1 ve N2a Type B ve C tipi optik uplink koruma destek FEC destek AES128 destek SCB GPON MCM (Çok Kopya Çok Noktaya) destek üçüncü parti için CATV 1550nmyayın L2 / L3 Özellikleri 4 K VLAN1 : 1 / N : 1 VLAN802.1ad, SVLAN, seçici Qin Q, VLANistiflemehatoranı yönlendirme STP / RSTP / MSTP uyumlu IEEE802.1d / 802.1 w / 802.1 s UAPS / EAPS / LACP korumabağlantı toplama IEEE 802.3ad L3 yönlendirme : 12 K IPv4 yönlendirme yönlendirme girişleriistatistik IPv4 ve IPv6 yönlendirme MulticastIPTV1 K Noktaya Yayın gruplarıSnoopingand IGMP proxy (v1 / v2 / 3) MLD V1 / V2, gözetleme / proxy MVLAN : 256kanal Erişim Kontrolü (CAC), Önizleme (PRV) ve Çağrı Detay Kayıt (CDR) için IPTVaz 50 ms kanal zap gecikme Qo S 8 port başına kuyruklarkuyruk & zamanlama mekanizması : SP, WRR, SP + WRRIPv4 DSCP Diffservakış sınıflandırma, hız sınırlayıcı, şekillendirme ve öncelik ayarıtrafik istatistikleri WRED ve üçlü renk SLA : CIR, PIR, EIR güvenlik L2L4 ACL IP ve MAC kaynağı guard DOS saldırılarına karşı direnci MAC / IP antisızdırma (MAC bağlama, IP bağlama, DHCP gözetimi) Antisel : yayın paket bastırma, IGMP paket bastırma, DHCP paket bastırma MAC adres numarasını sınırı dayalı VLAN veya GEMport Portmirroring kullanıcı liman tanımlama gibi PPPOE + ve DHCP Seçeneği 82 O & M operatör güvenlik, Çok ayrıcalıklı operatör, SSH, FTP / TFTP, ACL yönetimi protokolü ve arayüz : CLI, Telnet, SNMP V1 / V2 C / V3, MIBII uzaktan firmware indir ve yükseltme çevre tespit, kontrol ve alarm çevre çalışma sıcaklığı : 40 ° C ~ 65 ° C çalışma nemi : 5% ~ 95% hava basıncı : 70 k Pa106 k Pa güç Kaynağı DC : 48 V + / 20%,60 V + / 20%; AC : 100 V ~ 240 V boyutlar 86.

yüksek Hassasiyetli orijinal FC6 S Sumitomo fiber optik cleaver FC6 S / fusion splicer fiyat / fiber optik kesici alet / kesiciler DHL tarafından ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini Sumitomo FC6 S yüksek hassasiyetli cleaver Sumitomo ekleme birimleri yanında alan kullanımı için tasarlanmıştır...

İdeal 45162Ideal Iki Adımlı Koaksiyel Kablo Striptizci bu hafif, kompakt strippers çalıştırmak için basit ayarlanabilir bıçakları set olabilir için temin etmek için herhangi bir derinlik nickücretsiz çeşitli şartname için şeritler kadar koaksiyel kablo 1 / 8 " çapı...

yeni 3csfp91 3 com Uyumlu 1000 BASELX 10km sfp alıcı modül 100% uyumlu, test iyi koşullarda garanti Ce ile kaliteli& FCC sertifikası, 1 yıl değiştirme ve 3 yıl garanti.Telekom dereceli kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10% 20% orignal bir fiyatları           Ürün durumuSunuyoruz Yüksek kalitedeki sfp( Mini gbic) alıcı modül 100% ile uyumlu orignal olanlar, tam güvenilir en zorlu lan / wlan uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün taşıma 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek. nakliye Biz tüm öğeleri gemi dünya çapında üzerinden ücretsiz ekonomi nakliye.Tüm ithal vergi ve sorumluluğundadır alıcı.ürün sevk alıcı ve rsquo; s teyit adresine PazartesiCuma( hafta sonu ve tatil hariç) Lütfen kontrol ediniz teslimat adresi önce dikkatlice ödeme...

LC 24 çekirdekler fanout fiber pigtail / kapalı lc yama kablosu om3 Pigtail LC multimode 1.5 M fanout fiber optik pigtailler Ücretsiz kargo özellikleri : 1 Compliant Telcordia, GR326CORE, TIA / EIA ve IEC 2...

Buraya tıklayın Daha Fazla Seçenek için CFS3 Port Üç Fiber Optik Pense Sıyırma / Sıyırma Aracı FTTH Fiber Sıyırma Pense Sıkma Pense CFS3 Tel Kablo Kesiciürün özellikleriüç delik Fiber Optik Stripper model tüm ortak fiber sıyırma fonksiyonları gerçekleştirirbu Fiber Optik Stripper 1.63mm şeritleri fiber ceket aşağı 600900 mikron tampon kaplamaikinci delik şeritler 600900 mikron tampon kaplama aşağı 250 mikron kaplamaüçüncü delik şerit 250 mikron kablo kullanılır rumuz veya çizikler olmadan cam elyaf aşağıkolu TPR yapılır (Termoplastik Kauçuk) ve aracı 6 " uzunürün açıklamasıçoğu için uygun optik ağ ortak uygulama Hizmeti125 mu sıyırma için kullanılan 250 mu m m optik fiber kaplama tabakasıüst 1.98mm delik kuyruk fiber sıyırma için kullanılabilir dış kılıfvşekilli ağız açık delik bıçak ve 140 mikron üzerinde kelepçe olabilir 125 mu sıyırma için kullanılan 250 mu m m optik fiber kaplama çene fabrika zaten setup, eğer tekrar ayarlanması gerekiroptik fiber zarar vermeztüm kesim yüzeyi temiz sağlamak için hassas mekanik tolerans, düzgün çalışmaİnsan vücudu mühendislik tasarım ilkesine göre, sapın kavrama konforkullanılmadığı zaman, bıçak kilidi kapalı konumdauzunluk : 165mmağırlık : 113g

ücretsiz Kargo SM SX 3mm 10 M 9 / 125um Fiber Optik Jumper Kablo SC / UPCsc / UPC Fiber Optik Patch Kablosu açıklama SC fiber optik kablo tek modlu ve çok modlu versiyonları hem de mevcuttur, ve NTTSC ürünleri ile tam intermateable olduğunu...

ücretsiz Kargo 2030 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw    mağazamıza hoşgeldiniz  bizim Hedef :   yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı CevapÇin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

genel bakışRY3200 A kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik elyaf ağları, mutlak optik güç ölçümleri için kullanılabilecek fiberlerin göreli kaybı ölçümleri yanı sıra...

Description :   Kimwipes, neredeyse lint ücretsiz, yumuşak ve aşındırıcı olmayan, cleaved optik lifler elimden ve temizlemek için kullanılır ve konnektör kullanarak endface gelen alkol Alkol Dağıtıcı Şişe...

kiti Fibra Optica Fiber Cleaver ile FTTH ve Fiber Optik lazer Kaynağı Kalem Görsel Hata Bulucu 1 mw ve Fiber Optique Stripper 1 Yüksek Hassas Fiber Cleaver AUA60 S1 birim 2...

1 Item Adı : geliştirilmiş versionof Ağ & Telekom RJ45 / 11 / 12 Şerit & Kes & sıkma Aracı 2 Orijinal SUNKIT Updated VersionModeli No 868 DRÇok Kaliteli! 3 Sıyırma ve Kesme Için Uygun Tüm tür için Kablolar (Hariç CCSBakır Kaplı Çelik düşük kaliteli kablolar!) 4...

özellikler : bu bir çok amaçlı toolkit, mekanik eklemeler montajı için gerekli araçları sağlar.FTTH fiber optik soğuk inşaat kiti yapımında Fttx FTTH hızlı bağlantı olduğunu kauçuk yalıtımlı tel sıyırma, fiber kesme, temizleme ve test süreci.1 m W Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı Metre CATV için.bir tek lif FC6 S fiber optik cleaver için kullanılır...

Amerikan miller gerçek kaplı tel striptizci kablo kaplı sıyırma cihazı FTTH soğuk sonra çift port striptizci ücretsiz nakliye Sizi temin ederim kalitesini sağlamak için ürünlerimizi biz size en iyi hizmeti sağlamak için hızlı nakliye, en güvenli şekilde mal teslim ellerinizi! Varsa herhangi bir sorunuz ürün aldıktan sonra, ya da kalite sorunları, etmeyiniz panik, çekinmeyin göndermek için anlaşmazlıklar, lütfen müşteri hizmetleri, verecek en tatmin edici cevap! Mutlu alışveriş, çok teşekkür ederimürün özellikleri Marka model : miller Fois Kapsamı : 3.1x2.0mm kablo kaplıElyaf çapı : 125um Sıkı kaplama çapı : 250um Fiberli : 12 çekirdek Gluten olabilir tıraş malzemesi : plastik kaburga ve çekirdek metalden Uygun sıcaklık : 20 45 derece santigrat  resim 

Newes Kral iletişim I3 Fusion splicer Otomatik Akıllı Optik Fiber Fusion Splicer toza su geçirmez Anti damlama

Scroll